HOME > KARTA FIRMY
Adresář Obaláře
OBALÁŘSKÝ INFORMAČNÍ SYSTÉM
OBALY
 
 : DODAVATELÉ Přidat
 : PRODUKTY
 : POPTÁVKY Přidat
 : NABÍDKY
 : PRACOVNÍ MÍSTA
 : NOVINKY
 : PORADNA
 : DISKUZE
 : O projektu
 : Napište nám
 : Inzerce
  PŘIHLÁŠENÍ  
  IČO  
  Heslo  
  CZ SK  
Nevíte heslo?
 


 Sešívačky.cz

 Sešívačky a kartonážní
 spony. E-SHOP

 www.sesivacky.cz

 Josef Kihlberg
 Výrobce kartonážních
 sešívaček.

 www.josef-kihlberg.eu

 MEZGER GmbH
 Německý specialista
 na šití kartonů.

 www.mezger.cz

 
Edituj záznam
 
 
 
 
 
CODEWARE, s.r.o.
   
   
OBCHODNÍ NÁZEV FIRMY CODEWARE, s.r.o.
IČO 61061395 ( ARES rejstřík )
   
KONTAKTNÍ OSOBA ing. Soňa Zvelebilová
   
ADRESA Jaromírova 37
  Praha 2
  120 00
  Česká Republika
  Najdi na mapě
POBOČKY
   
TELEFON +420-222562444
FAX
GSM +420-737274952
   
Poptávkový formulář Poptávkový formulář
   
WWW www.codeware.cz CODEWARE s.r.o. je českou společností, která v oblasti automatické identifikace úspěšně působí již od roku 1996.
   
E-SHOP eshop.codeware.cz Nabízíme komplexní služby od návrhu využití automatické identifikace, přes dodávky všeho, co souvisí s čárovými kódy, 2D kódy, sběrem dat i RFID technologií včetně vývoje vlastních řešení přesně podle zákaznických potřeb, až po autorizovaný záruční i pozáruční servis. Své dlouhodobé zkušenosti z mnoha úspěšných aplikací v různých oborech jsme připraveni využít i pro zvýšení úspěšnosti Vašich projektů.


 SBORNÍK - Virtuální výstava produktů

 
Popis společnosti
Společnost CODEWARE, s.r.o. se specializuje na oblast automatické identifikace. Najdete u nás vše, co souvisí s čárovými kódy, 2D kódy, sběrem dat i RFID technologií. Jako systémový integrátor dodáváme hardware a software, včetně implementace do ERP systémů. Samozřejmostí je pro nás odborná konzultace, zaškolení a následná podpora servisního střediska. Hledáte pokladní systém pro Váš obchod, hotel, restauraci, kavárnu...? Potřebujete zajistit označení zboží, evidenci ve skladu, inventarizaci majetku, mobilní prodej, vstupní systém? Používáte nebo chcete začít používat EAN kódy, čárové a 2D kódy, QR kódy, RFID tagy? Již nemusíte hledat, máme pro Vás řešení! Dodáváme široké portfólio produktů - čtečky čárových kódů, přenosné datové terminály, dotykové pokladní systémy, tiskárny účtenek, zákaznické displeje, pokladní zásuvky, elektronické cenovky, tiskárny čárových kódů a spotřební materiál. Dlouhodobě spolupracujeme s celosvětově uznávanými výrobci v oboru AIDC, u mnoha z nich jsme autorizovaným distributorem a servisním střediskem.
 
Nabízené produkty
tiskárny čárových kódů, čtečky čárových kódů, software pro tvorbu čárových kódů, čtečky RFID, nálepky, čipy RFID, termotransferové pásky, přenosné terminály pro sběr dat, pokladní systémy
 
Obchodní značky
CipherLab (www.cipherlab.com), Opticon (www.opticon.com), Honeywell (www.honeywellaidc.com), TSC (http://www.tscprinters.com/), Birch (www.birch.com.tw), Zebex (www.zebex.com), Motorola (www.motorolasolutions.com), Zebra (www.zebra.com)
 
Jiné internetové odkazy vztahující se k firmě
linkedin - codeware
Léčiva pod kontrolou RFIDVyužití technologie RFID ve společnosti Neomed. Realizaci provedla společnost CODEWARE, s. r. o.
Mobile StoreŘešení skladů pomocí Mobile Store od společnosti CODEWARE, s. r. o. přineslo firmě Medical Technologies značnou úsporu času a hlavně došlo k výraznému omezení chybovosti.
Evropský sklad značky Birch v Praze zahájil provozSpolečnost Codeware, s. r. o. právě v Praze zahájila v rámci projektu CB-Direct provoz evropského velkoskladu značky Birch. Díky tomuto zásadnímu kroku mohou nyní evropští zákazníci značky Birch využívat rychlejších dodávek, lokální technickou podporu a platit v Eurech. Nový objednávkový systém navíc umožňuje snadno sledovat aktuální stav zásob a nezanedbatelnou výhodou není ani odstranění povinnosti celního prohlášení k odebíranému zboží. Projekt CB-Direct je realizovaný společnými silami společností Codeware, s. r. o. a Birch Technology Inc. Jedná se o skladovací systém určený evropským spotřebitelům a prodejcům výrobků Birch. Jeho cílem je nabídnout výrobky Birch za výhodnější cenu a s co nejjednodušší dostupností. Bližší informace o celém projektu a vstup do systému naleznete na internetových stránkách www.cb-direct.eu.
CODEWARE na veletrhu FOR Gastro & Hotel představí dotykový pokladní systém A8TSCODEWARE na veletrhu FOR Gastro & Hotel představí dotykový pokladní systém A8TS (Praha, 15. září 2014) Společnost CODEWARE se účastní veletrhu FOR Gastro & Hotel. Jeho čtvrtý ročník proběhne od 25. do 28. září v Praze ve výstavním areálu PVA EXPO Letňany. Hlavním tahákem expozice společnosti CODEWARE (hala 3, stánek B2, společně s firmou ABF3) bude dotykový pokladní systém Birch A8TS s vestavěnou tiskárnou účtenek. Systém s možností volby velikosti LCD obrazovky je ideální především pro restaurace, ale i pro hotely či obchody. Díky své spolehlivosti zaručuje hladkou obsluhu klientů, má dlouhou životnost, šetří elektrickou energii a je celkově ekonomicky výhodný. Partnerská firma ABF3 provede zájemce svým stejnojmenným programem. Tento ekonomický software umí zjednodušit a urychlit například restaurační provoz, díky využití mobilního telefonu je navíc finančně velice snadno dostupný. Kromě dotykového pokladního systému Birch seznámí společnost CODEWARE návštěvníky veletrhu se svým dalším sortimentem. Nebudou chybět čtečky čárových kódů, mobilní datové terminály ani zákaznické displeje. Firemní specialisté poradí ohledně pokladních zásuvek, tiskáren účtenek a tiskáren čárových kódů, elektronických cenovek i spotřebního materiálu.
 
Doplňující informace
K firmě nejsou připojeny žádné poznámky.
 
Produkty dle nomenklatury AdresářObaláře.cz

Samolepicí materiály pro tisk  Samolepicí materiály pro tisk  Samolepicí materiály pro tisk   

Etikety a nálepkyEtikety a nálepky 

Samolepicí etikety  Samolepicí etikety  Samolepicí etikety   

Zpracování čárového kóduZpracování čárového kóduZpracování čárového kódu 

Zařízení na tisk čárového kódu  Zařízení na tisk čárového kódu  Zařízení na tisk čárového kódu  Zařízení na tisk čárového kódu   

Snímače čárového kódu  Snímače čárového kódu  Snímače čárového kódu  Snímače čárového kódu   

 
 
Copyright © Ing. Kuda Pavel 2002 - 2012 Prohlížením obsahu akceptujete podmínky uvedené ZDE Aktualizace: 17.01.2018 MAPA SERVERU