HOME > ČLÁNEK
Adresář Obaláře
OBALÁŘSKÝ INFORMAČNÍ SYSTÉM
OBALY
 
 : DODAVATELÉ
 : PRODUKTY
 : POPTÁVKY Přidat
 : NABÍDKY
 : PRACOVNÍ MÍSTA
 : NOVINKY
 : PORADNA
 : DISKUZE
 : O projektu
 : NapiĹĄte nĂĄm
 : Inzerce
  PŘIHLÁŠENÍ  
  IČ  
  HESLO  
  CZ SK  
Nev�te heslo?
 


 SeĹĄĂ­vačky.cz

 SeĹĄĂ­vačky a kartonĂĄĹžnĂ­
 spony. E-SHOP

 www.sesivacky.cz

 Josef Kihlberg
 VĂ˝robce kartonĂĄĹžnĂ­ch
 seĹĄĂ­vaček.

 www.josef-kihlberg.eu

 MEZGER GmbH
 Specialista na ĹĄitĂ­
 kartonĹŻ a sponkovačky.

 www.mezger.cz

 
  Edituj ďż˝lďż˝nek  
 
  Koncern RAJA rozvíjí své aktivity ve Skandinávii  
     
  Autor: Ing. Radoslava Střípková  
  Datum: 17.4.2011  
     
     
  Říčany u Prahy, březen 2011 Francouzský koncern RAJA, s vedoucí pozicí na evropském trhu v oblasti B2B zásilkového obchodu s obalovým řešením pokračuje ve své růstové tendenci dvěma akvizicemi. Koncern převzal norskou tržní jedničku v oblasti obchodu s obaly POSTEMBALLASJE, a také polského obchodníka s obalovými materiály CROSSTRADE. Celkový obrat koncernu RAJA tak stoupá na 350 miliónů eur. Od 1. března 2011 působí obchodní skupina také na pobočce v Kodani v Dánsku. Sídlo firmy Rajapack Česká republika se nachází v Říčanech u Prahy.

Obě tato převzetí a nová pobočka posilují koncern RAJA v pozici evropské jedničky na trhu v oblasti B2B zásilkového obchodu pro obalová řešení: ?Akvizicí POSTEMBALLASJE v Norsku, CROSSTRADE v Polsku a díky našemu působení na dánském trhu rozvíjíme naši obchodní aktivity ve Skandinávii a střední Evropě,? osvětluje záměr akvizice Danièle Kapel-Marcovici, jednatelka koncernu RAJA. ?Také v těchto zemích budeme prosazovat, stejně jako v našich ostatních 14 společnostech, tutéž strategii: chceme upevnit svou vedoucí pozici jako B2B zásilkový obchod s obalovými materiály.?

Koupě POSTEMBALLASJE a CROSSTRADE posílí obchod v Evropě

Rodinná firma POSTEMBALLASJE, založená v roce 1984, má dnes v Norsku vedoucí pozici v multikanálovém zásilkovém obchodu s obalovými řešením. Svou nabídku, s více než 2.000 produkty, distribuje firma se sídlem v Oslu přes produktový katalog a specializovaný e-shop. Díky svým 20 zaměstnancům a obratu osm miliónů eur v roce 2010 patří POSTEMBALLASJE k vedoucím obchodníkům s obaly na norském trhu. Převzetí umožňuje koncernu RAJA vybudovat si postavení na skandinávském trhu. Přitom si koncern udržuje svou obvyklou vysokou kvalitu produktů a obsáhlou nabídku služeb.

Akvizicí firmy CROSSTRADE nastartoval koncern RAJA své působení v Polsku. Obchodník s obaly CROSSTRADE, důležitý činitel na silně rostoucím polském trhu, soustředící se na tuzemský prodej, razí strategii multikanálového prodeje. Firma prodává na 900 produktů přes katalog a internet. V současné době dodává své produkty CROSSTRADE cca. 5.000 zákazníkům. Převzetím CROSSTRADE dále posiluje koncern RAJA své působení ve střední Evropě. Již v roce 2007 otevřel francouzský obchodník s obaly pobočku v České republice.

Nová pobočka v Dánsku zlepšuje zákaznický servis

Od 1. března započal koncern RAJA svou činnost v dánském hlavním městě Kodani, a to vlastní kanceláří a prodejním týmem. Dánským zákazníkům je zboží dodáváno z belgického skladu ve městě Tongeren. Rajapack Dánsko nabízí svých téměř 4.000 produktů přes katalog s 68 stránkami a nabídka je komunikována také na vlastním e-shopu. Novou pobočkou tak koncern RAJA rozhodujícím způsobem rozvíjí svou prodejní sí ve Skandinávii. Současně tak zlepšuje svůj zákaznický servis pomocí bližšího kontaktu se zákazníkem a rychlejší reakční dobou.

O koncernu RAJA

V roce 1954 založený koncern RAJA má dnes vedoucí pozici na evropském trhu v oblasti B2B zásilkového obchodu s obalovými řešeními. V roce 2010 dosáhla společnost ročního obratu kolem 350 miliónů eur. Koncern RAJA, disponující 17 pobočkami ve 14 zemích, zaměstnává téměř 1.300 zaměstnanců. V aktuální nabídce se nalézá více než 9.000 produktů.


Kontaktní osoba

Ing. Radoslava Střípková

Tel.: +49 7231 4729 216

Fax: +49 7231 4729 3216

E-Mail: rstripkova@rajapack.cz

Online informace o společnosti Rajapack a obalových novinkách naleznete na:

http://obaloviny.rajapack.cz/
  Pďż˝IDďż˝Nďż˝ KOMENT��E
Va�e jm�no Povinn� Text Povinn�
Kontaktnďż˝ email Povinnďż˝
Titulek p��sp�vku

   Zaďż˝krtnďż˝te pro nďż˝hled nebo nechte prďż˝zdnďż˝ po zveďż˝ejnďż˝nďż˝.
 
     
     
 
Copyright ďż˝ Ing. Kuda Pavel 2002 - 2012 ProhlĂ­ĹženĂ­m obsahu akceptujete podmĂ­nky uvedenĂŠ ZDE Aktualizace: 22.05.2018 MAPA SERVERU