HOME > INZERTNÍ PŘÍLEŽITOSTI
Adresář Obaláře
OBALÁŘSKÝ INFORMAČNÍ SYSTÉM
OBALY
 
 : DODAVATELÉ
 : PRODUKTY
 : POPTÁVKY Přidat
 : NABÍDKY
 : PRACOVNÍ MÍSTA
 : NOVINKY
 : PORADNA
 : DISKUZE
 : O projektu
 : NapiĹĄte nĂĄm
 : Inzerce
  PŘIHLÁŠENÍ  
  IČ  
  HESLO  
  CZ SK  
Nev�te heslo?
 


 SeĹĄĂ­vačky.cz

 SeĹĄĂ­vačky a kartonĂĄĹžnĂ­
 spony. E-SHOP

 www.sesivacky.cz

 Josef Kihlberg
 VĂ˝robce kartonĂĄĹžnĂ­ch
 seĹĄĂ­vaček.

 www.josef-kihlberg.eu

 MEZGER GmbH
 Specialista na ĹĄitĂ­
 kartonĹŻ a sponkovačky.

 www.mezger.cz

 
 
  REKLAMA  
     
  Proč se propagovat pomocí projektu AdresářObaláře ?
 • Vysoká odborná návštěvnost díky kvalitě a rozsahu projektu
 • Možnost důsledně cílit investované prostředky a čas
 • Kompletní reklamní systém vč. statistiky online
 • Pomůžete tvořit největší obalářský veřejný informační projekt
Jaké jsou možnosti propagace ?
 • ČLENSTVÍ V PROJEKTU A FIREMNÍ PROFIL
  Jedná se o zavedení Vaší firmy do databáze projektu vč. sortimentových informací, loga, obrázků a kompletních kontaktních informací. Takto zadané informace jsou k dispozici všem návštěvníkům prostřednictvím www rozhraní v profilu firmy. Klikněte na VZOR.
 • ČLÁNEK V MAGAZÍNU
  Článek může být P.R. nebo odborné pojednání. P.R. články jsou zobrazovány v MAGAZÍNU na TITULNÍ STRÁNCE. Odborné články pak v MAGAZÍNU a v rubrice PORADNA, ve které hledají návštěvníci odbornou pomoc.
 • ZÁPIS PRODUKTŮ DO SBORNÍKU
  Odkaz na kartu produktu ve sborníku je zobrazován při procházení kategorií nomenklatury přednostně před  zvýrazněnými pozicemi a přednostními výpisy a také ve Vaše firemním produktu a rubrice SBORNÍK.
 • TEXTOVÝ ODKAZ S POPISEM
  Textový odkaz je odkaz umístěný na titulní stránce - rubrika FIRMY. Když na něj návštěvník klikne, je automaticky přesměrován na Vaše stránky. Za odkazem následuje krátký textový popis.
 • PŘEDNOSTNÍ VÝPIS 
  Uvedení odkazu na firmu v prvních pozicích výpisů firem při procházení kategorií nomenklatury dle produktů.
 • ZVÝRAZNĚNÁ POZICE
  Zvýrazněná pozice je přednostní zobrazení firmy v produktové kategorii nomenklatury.  Výpis kategorií, kde lze zvýraznit Vaši firmu naleznete v mapě serveru ZDE. Zvýraznění obsahuje LOGO jako odkaz na Vaše www stránky, TELEFON a JMÉNO KONTAKTNÍ OSOBY pro bezprostřední kontakt, odkaz na email, textový odkaz na Vaše WWW, textový odkaz na firemní kartu v rámci www rozhraní projektu.
 • KLÍČOVÉ SLOVO
  Při zadání klíčového slova je vaše firma zobrazována na úvodních místech seznamu odpovídajících firem při fulltextovém vyhledávání v databázích projektu.
 • POP-UP (vyskakovací okno)
  POPUP je automaticky otevřené okno zobrazující Vaši reklamu ve formě reklamního banneru nebo www stránky.
 • GRAFICKÁ REKLAMNÍ PLOCHA - BANNER
  Je to www odkaz ve formě obrázku (animace nebo statický obrázek) umístěný na www rozhraní ve vámi vybrané pozici.  Při kliknutí na banner se otevře internetový odkaz dle Vašeho přání nebo speciální stránka umístěná na serveru www.adresarobalare.cz s Vaší reklamou. Banery mohou být umístěny do různých atraktivních pozic dle dohody.

Jak se stanu členem projektu a kolik stojí propagace ?

Členem projektu se stanete po registraci ZDE a po odsouhlasení provozovatele. Následně dle druhu a rozsahu spolupráce na vytváření projektu jsou ceny stanovovány individuálně. V průběhu roku můžete využít zvýhodněných nabídek. Pro cenovou nabídku reklamních kampaní VYPLŇTE FORMULÁŘ nebo nás kontaktujte poštou na adrese uvedené v rubrice O PROJEKTU

 
     
 
Copyright ďż˝ Ing. Kuda Pavel 2002 - 2012 ProhlĂ­ĹženĂ­m obsahu akceptujete podmĂ­nky uvedenĂŠ ZDE Aktualizace: 22.05.2018 MAPA SERVERU